About1
Фруктовий сад ФГ «Гадз» площею 600 гектарів, посаджений у 2011 році знаходиться в особливій мікрокліматичній зоні, що дозволяє отримувати врожаї високої якості та чудовими смаковими характеристиками.
В період з 2011 по 2020 роки здійснено посадку більше 600 га саду саджанцями, які були вирощені в Європі. В 2021 року посаджена 70 га нового саду, з дотриманням сучасних італійських технологій. В майбутньому планується збільшення площі саду до, крім того закладений розсадник плодових дерев площею 50 гектарів. Планується виробництво 1 мільйона саджанців щороку.
Елементами технологій є використання карликових підщеп, нових продуктивних сортів, краплинне зрошення та утримання саду на шпалері. Основними сортами яблуні є: Гала, Ред Чіф, Голден Делішес, Ред Джона Принц, Айдаред, Фуджі, Чемпіон, а також інші інтенсивні сорти; груша – Конференція, слива – Стенлей.

В 2013 році господарством було введено в експлуатацію фруктосховище, а в 2015 році збудовано сучасний холодильно-сортувальний комплекс загальною площею 5250 м2, в якому розміщено сортувальна лінія фірми Sorter, що дозволяє відсортовувати яблуко по калібру, кольору та вазі.

А в грудні 2016 року відкрито холодильний комплекс з регульованим газовим середовищем (РГС) ємністю 6,5 тис. тон зберігання.

У 2020 році відбулася четверта черга будівництва фруктосховища з регульованим газованим середовищем ємкістю 4500 тон.

2021 року введено в експлуатацію фруктопереробний завод Ing. A. Rossi, з потужністю 6 тон в годину. У липні 2021 року Фермерське господарство «Гадз» запустило лінію пюре асептичного розливу, а з серпня – лінію соків прямого віджиму.

У 2017 році у Фермерському господарстві «Гадз» введена в експлуатацію сушильна лінія компанії «Укрсушка». Застосування червоних випромінювачів і системи конвекції дозволяє з високою продуктивністю сушити різні види фруктів.
В період сезону 2018-2019 наше фермерське господарство стало лідером експорті яблука в країни Європи, Близького Сходу та Азії. Ми не будемо зупинятися на досягнутому і продовжуємо тенденцію розвитку компанії у правильному напрямку.

За короткий час Фермерське господарство «Гадз» стало однією з найбільших компаній в Україні, яка спеціалізується на вирощуванні фруктів (яблук, груш, слив).

Широкий асортимент сортів яблук дозволяє задовільнити найвибагливішого клієнта.

Ми постійно збільшуємо географію експорту, на сьогодні це понад 20 країн Європи, Близького сходу та Азії.

Ми щиро віримо, що: «Робимо світ смачнішим!»

Ми знаходимось у с.Трибухівці, Чортківський р-н., Тернопільська обл., Україна, 48431
498 км. Київ Столиця України
🚆 73 км. Тернопіль Залізничний вокзал
210 км. Львів Міжнародний аеропорт «Львів» імені Дани́ла Га́лицького
704 км. Одеса Одеський морський порт