Фермерське господарство «Гадз» створене 20 жовтня 2011 року і спеціалізується на вирощуванні фруктів.
  В період з 2012 по 2016 роки здійснено посадку більше 600 га саду саджанцями, які були вирощені в Європі. В майбутньому планується збільшення площі саду до 2,5 тисячі гектарів, крім того закладений розсадник плодових дерев площею 50 гектарів. Планується виробництво 1 мільйона саджанців щороку.
  Елементами технологій є використання карликових підщеп, нових продуктивних сортів, краплинне зрошення та утримання саду на шпалері. Основними сортами яблуні є: Гала, Ред Чіф, Голден Делішес, Ред Джона Принц, Айдаред, Фуджі, Чемпіон, а також інші інтенсивні сорти; груша – Конференція, слива – Стенлей.
  В 2013 році господарством було введено в експлуатацію фруктосховище, а в 2015 році збудовано сучасний холодильно-сортувальний комплекс загальною площею 5250 м2 , в якому розміщено сортувальна лінія фірми Sorter, що дозволяє відсортовувати яблуко по калібру, кольору та вазі.
   А в грудні 2016 року відкрито холодильний комплекс з регульованим газовим середовищем (РГС) ємністю 6,5 тис. тон зберігання.
  Сьогодні планується будівництво наступних черг фруктосховища з регульованим газованим середовищем загальною ємкістю 40 тисяч тон з більш потужною сортувальною лінією та інфраструктурою для переробки фруктів та ягід.
   В період  сезону 2018-2019 наше фермерське господарство стало лідером серед українських компанії у експорті яблука в країни Європи,  Близького Сходу та Азії. Ми не будемо зупинятися на досягнутому і продовжуємо тенденцію розвитку компанії у правильному напрямку.