ФГ - 09.14.2018 15:37

   Чергову відзнаку - спільну грамоту Тернопільської ОДА та обласної ради в номінації " За активну підприємницьку діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області" отримав відомий меценат та аграрій, керівник ФГ "Гадз"  Петро Іванович Гадз у День підприємництва, яке традиційно відзначають першої неділі осені. 
    Урочиста церемонія вручення відзнак відбулася у готельно- розважальному комплексі "Авалон". Грамоту голові ФГ "Гадз" передали голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.
   - Потрібно розуміти, що успіх будь-якого підприємства залежить від сумлінності та чесності її керівника, а також- від кваліфікованих кадрів. Хочу запевнити всіх, що на наших підприємствах, зокрема і в фермерському господарстві "Гадз", працюють талановиті, розумні та працьовиті люди. Кожен із них робить свій внесок у процвітання компанії. Як неодноразово зазначав наш керівник- ми всі родина. Саме тому, ми намагаємось забезпечувати людей гідною оплатою праці, щоб вони не шукали долі закордоном. Ми- українці повинні шанувати та підтримувати один одного, працювати пліч-о-пліч. Лише так можна досягнути успіху, - сказала Лілія Прокіпчук, яка і отримала відзнаку.
      Назад
Фермерське господарство «Гадз»
48431, Тернопільська область, Бучацький район, с.Трибухівці, вул.Горішня,79

Телефон для довідок: (03544) 2-91-89
Моб.: (098)809-49-73; (098)478-79-17; (096)917-07-37
e-mail: fg.gadz@gmail.com
e-mail:fg.gadz.sales@gmail.com

Розробка та дизайн www.siriusone.net
© www.fg-gadz.com.ua 2013