Зустріч керівництва ФГ - 06.18.2018 13:33

  ФГ "Гадз" продовжує активно працювати у напрямку переробки сировини. Уже наступного року ми плануємо виготовляти з овочів та фруктів не тільки сік, пюре, джем та мармелад, а й продукти дитячого харчування.
  Для нових можливостей необхідне й нове спеціальне обладнання. Саме тому керівництво ФГ "Гадз" нещодавно зустрілося із представниками італійських компаній FME та Navatta Group, які можуть забезпечити підприємство необхідною технікою. Також  обговорили пакувальні технології продукції та види упаковок, які будуть застосовуватися.
 - Цього року ми плануємо укласти угоду про співпрацю з іноземними фірмами, які виготовляють обладнання для переробки фруктів та овочів. Поки ми шукаємо ідеальну технологію та устаткування для того, щоб виготовляти якісну продукцію високого рівня. Вже наступного року плануємо запустити виробництво соку, пюре, джему та мармеладу на повну потужність. Крім того, ми розвиватимемо виробництво продуктів дитячого харчування для різних вікових груп, в залежності від потреб дітей,- поділився технічний директор ФГ "Гадз" Віктор Джула.
  Вже наступного тижня представники фермерського господарства відправляться до Італії, аби оглянути виробничі потужності та необхідне обладнання іноземних фірм.


Назад
Фермерське господарство «Гадз»
48431, Тернопільська область, Бучацький район, с.Трибухівці, вул.Горішня,79

Телефон для довідок: (03544) 2-91-89
Моб.: (098)809-49-73; (098)478-79-17; (096)917-07-37
e-mail: fg.gadz@gmail.com
e-mail:fg.gadz.sales@gmail.com

Розробка та дизайн www.siriusone.net
© www.fg-gadz.com.ua 2013