Традиційний XXV-ий Міжнародний турнір з вільної боротьби - 11.25.2017 08:03

     Відомий тернопільський аграрій та меценат Петро Гадз долучився до організації та проведення ювілейного XXV Міжнародного Меморіалу з вільної боротьби пам’яті відомого тренера Богдана Степановича Сцібайла, ставши його генеральним спонсором.
     ТОВ "Бучачагрохлібпром" надало фінансові засоби, необхідні для проведення змагань, а фермерське господарство "Гадз" відзначило переможців у командному заліку смачними призами - власними яблуками. Такі самі сувеніри отримала і суддівська колегія турніру на чолі з рефері міжнародного класу Олегом Собчуком, яка відпрацювала без жодних зауважень як від зарубіжних гостей, так і зі сторони українських спеціалістів.
На думку Петра Івановича, такі змагання є важливими не лише з боку вшанування пам’яті відомого тернопільського тренера - Богдана Сцібайла, вони відіграють і вагому роль для всього Тернопілля : - Ми повинні підтримувати подібні заходи, адже вони пропагують здоровий спосіб життя та показують, що наша область - край сильних та вольових людей. Крім того, цей Меморіал є міжнародним : за першість змагаються близько двох сотень найсильніших борців із Білорусії, Молдови, Польщі, Угорщини та різних областей України. Наше підприємство завжди радо допомогало в проведенні подібних заходів та продовжуватиме це робити й надалі, - зазначив Петро Іванович Гадз.
     Нагадаємо, впродовж 17-19 листопада у Тернополі в спортивному залі ТНПУ ім. Володимира Гнатюка відбувся XXV Міжнародний Меморіал Богдана Сцібайла з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2010 років народження.
     Участь у змаганнях взяло більше 250-ти кращих борців одразу п’яти країн : України, Білорусії, Молдови, Польщі та Угорщини. Тернопільщину на змаганнях представляли вихованці обласних шкіл та клубів із вільної боротьби. 


    

     


Назад
Фермерське господарство «Гадз»
48431, Тернопільська область, Бучацький район, с.Трибухівці, вул.Горішня,79

Телефон для довідок: (03544) 2-91-89
Моб.: (098)809-49-73; (098)478-79-17; (096)917-07-37
e-mail: fg.gadz@gmail.com
e-mail:fg.gadz.sales@gmail.com

Розробка та дизайн www.siriusone.net
© www.fg-gadz.com.ua 2013