Продукція


Яблука:

Голден Делішес
Плоди середнього та більше за середній розмір (120—190 г), середньої одномірності, видовжено-округло-конічні, зеленувато-жовті, з великими опробковілими світло-коричневими сочевичками, іноді з незначним оранжевим рум'янком та іржавою сіткою. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, гладенька, суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, ароматний відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5—4,6 бала). Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. У сховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують переважно у свіжому вигляді та на виготовлення сухих порошків.
 
Гала

Сорт отримано в 1957 році у Новій Зеландії селекціонером Дж. X. Кіддом в результаті схрещування Кідс Оранж Реда і Голден Делішеса. Перші сади нового сорту було закладено у 1965 році на його батьківщині, а вже через деякий час з'явились у Бразилії, Канаді, США, Європі. Сорт привернув увагу садівників, насамперед, раннім вступом у плодоношення, високою та регулярною врожайністю, відмінним смаком. Плоди досить одномірні, округлі або оругло-зрізано-конічні зі слабкою ребристістю на верхівцію Шкірочка тонка, щільна, суха. М'якуш світло-жовтий, щільний, соковитий, ламкий, відмінного кислувато-солодкого смаку.
Фуджі

Даний сорт дозріває в кінці жовтня, немов намагається увібрати в себе кожну частинку тепла осінніх днів. "Фуджі" - справжня екзотика родом з Японії.Відмінно підходить для використання у випічці і салатах. Яблука фуджі округлі, червоно-малинового кольору з хрусткою м'якоттю, солодким смаком і прекрасним ароматом. Цей зимовий сорт яблук у звичайних умовах відмінно зберігається чотири місяці. У холодильнику він здатний чудово зберігати свіжість і щільність до травня.
Ред Чіф

Новий пізньозимовий сорт. Відноситься до сім'ї Делішес. Менш вимогливий до грунтово-кліматичних умов, клон популярного в недалекому минулому американського сорту Ред Делішес. Кращі запилювачі: Елстар, Глостер, Голден Делішес. Відрізняється великими плодами, транспортабельністю, відмінними товарними і смаковими якостями, ошатним зовнішнім виглядом. Сорт урожайний, середньо стійкий до парші, стійкий до борошнистої роси і бактеріального опіку. Сорт скороплодний. Плоди масою 380 г, довгасто-конічні, яскраво-червоні. М'якоть щільна, кремова, солодка з гарним ароматом. Дегустаційна оцінка - 4,8 бала. Користується підвищеним купівельним попитом. Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча - у грудні. Плоди транспортабельні, добре зберігаються до весни.
Джонаголд Новайо

Даний сорт був виведений в Бельгії у 1985 році. Дерево середньо-або сильноросле, розташування гілок – горизонтальне . Цвіте в середні строки.В деякій мірі є самозапилююче, але бажано перехресне запилення. Плодоношення - раннє, регулярне і дуже хороше.Період збору настає з кінця вересня до кінця жовтня.Плоди дуже великі. Основа забарвлення – зелена з темно-червоним відтінком та невеликою кількістю смужок і плям.Яблуко має досить широку і глибоку чашечку. Смакові якості: достатньо тверді плоди з жовто-білою соковитою м`якоттю.Сорт характеризується тривалим терміном зберігання.
Гренні Сміт

Популярний в Австралії, США та західноєвропейських країнах пізньозимовий сорт яблуні, виведений Т.Смітом в Австралії в 1868 р., але до масового вирощування введений порівняно недавно. Дерево середньоросле, з обернено-пірамідальною незагущеною кроною. Плоди дуже красиві, великі, масою до 190 г, округлі, темно-зелені, іноді з ніжним кремовим відтінком на сонячному боці, з великою кількістю дрібних рожевих підшкірних точок. М'якоть зеленувата, дуже щільна, середньої соковитості, кисло-солодка. В теплих регіонах, може формуватися смугастий рум'янець, підшкірні точки стають рожевими. Знімна стиглість плодів настає в кінці жовтня – на початку листопада, на дереві вони утримуються міцно, від вітру не обсипаються.
Ерлі Ред Ван

Даний сорт був виведений в штаті Вашингтон.Дерево середньоросле. Плодоношення дуже хороше.Цвіте в ранні та середні строки. Запилювачі: Гала, Голден Делішес, Гренні Сміт, Айдаред.Плоди розміром від середнього до великого, темно-червоного кольору, довгасті. М`якоть є твердою та сковитою з приємним смаком.Шкірочка досить товста,гладка,воскова.
Збирають урожай  в середині вересня. У сховищі плоди зберігаються до весни. Транспортабельність висока.Ерлі Рад Ван користується підвищеним купівельним попитом , тому що підходить як для промислових цілей так і для
присадибних насаджень.

Груші:

Конференція

Осінній сорт.Відрізняється високою врожайністю.Стійкий до парші. Дерево середньо-або сильноросле, з широкопірамідальною кроною. Плоди з середньою вагою – 140-180 г, подовговатої форми, зелено-жовтого кольору та мають приємний солодкий смак. М'якоть - запашна, рожево-кремова, ніжна, масляниста і дуже соковита. Сорт урожайний, рано вступає в плодоносіння.Знімальна стиглість настає на початку вересня. У холодильнику плоди зберігаються понад трьох місяців.

Сливи:

Стенлей

Пізній сорт сливи. Американська селекція. Дуже поширений сорт сливи в усьому світі. Дозрівання припадає на початок вересня. Плоди яйцевидної форми, темно-синього кольору, з нальотом, дуже великі. Середня вага близько 50 г і більше. М'якоть дуже соковита, відмінного смаку, щільна. Дерева середньорослі, крона не загущена, володіють підвищеною зимостійкістю. Урожайність висока. Цінний сорт сливи, як для вирощування на присадибних ділянках, так і в промислових насадженнях в цілому.

Малина:

Зева

Зева - один з найпопулярніших сортів малини швейцарської селекції, урожайність якого становить до 5 кг з куща. Ягоди округло-конічної форми, великі, насичені темно-червоні, блискучі, дуже солодкі. Маса ягід 2,5-2,7 г, іноді до 3,5 г. Урожайність 4-5 кг з 10 м2 (40-50 ц / га і більше). Другий урожай збирають у другій декаді серпня. Кущі помірні, сильні з прямостоячими пагонами. Сорт дуже посухостійкий. Морозостійкість висока. Дуже хороший сорт, так як стійкий до багатьох хвороб.


 

Мікер


Сорт сильнорослий, з високою пагоноутворюючою здатністю. Виведений в Америці.  Латеральні плодові гілочки довгі та міцні. Сорт придатний до механізованого збирання. Сезон збирання досить тривалий (збір може тривати до початку серпня та частково пересікатися з ранніми ремонтантними сортами), продуктивність – висока. Урожайність 10 тон/га. Маса ягід 2,5- 3,5 г. Смак солодкий, насичений, з приємним ароматом. Ягода середнього розміру, округло-видовженої форми, щільна, легко відділяється від плодоніжки.

Фентезі


Сорт раннього строку достигання. Висота куща близько 1.5 - 1.7м, пагони прямостоячі. Ягода середньої ваги близько 3.8 - 4.4м, округло-видовженої форми, Висока стійкість до хвороб. Посухостійкість і зимостійкість середня. Дегустаційна оцінка 4,5 - 4,6 бала. Дуже добре підходить для заморожування і консервації продукції. 

 

Фермерське господарство «Гадз»
48431, Тернопільська область, Бучацький район, с.Трибухівці, вул.Горішня,79

Телефон для довідок: (03544) 2-91-89
Моб.: (098)809-49-73; (098)478-79-17; (096)917-07-37
e-mail: fg.gadz@gmail.com
e-mail:fg.gadz.sales@gmail.com

Розробка та дизайн www.siriusone.net
© www.fg-gadz.com.ua 2013